Serwis

Serwis pogwarancyjny

 

Nasza firma zajmuje się serwisem odbiorników satelitarnych Enigma2.

Przesyłając dekoder do serwisu musicie liczyć się Państwo z opłatą serwisową wynoszącą 30-50zł (w zależności od stopnia skomplikowania dekodera)

Opłata ta pobierana jest niezależnie czy dekoder uda się naprawić czy nie. Zawiera się w niej koszt diagnozy, rozkręcania/skręcania dekodera, rozpakowywania/pakowania paczki. Opłata nie jest doliczana jeżeli zlecający zgodzi się na naprawę dekodera, wtedy pobierana jest tylko opłata za naprawę usterki.

Jeżeli nie akceptują Państwo tego warunku, musimy odmówić świadczenia usług.

 

nBoxy

Najczęściej naprawiane przez nas dekodery, w których często zdarza się, że koszt naprawy jest wyższy od wartości dekodera. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy usługę wymiany dekodera z serii ITI-5800S za opłatą 99zł na nowy dekoder.

Wysyłają do nas Państwo swój uszkodzony dekoder z serii 5800S a my w cenie 99zł + wysyłka wymieniamy go na nowy model ITI-5800S (BXZB) z roczną gwarancją!

Oferta dotyczy wyłącznie dekoderów przerobionych na Enigma2. Po wymianie dekodera nie będzie możliwości korzystania ze starej karty! (przypisanej do starego dekodera)

 

W celu oddania sprzętu do serwisu prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie.